Yükleniyor...

Havadan Fotoğraf Çekimi

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Havadan Fotoğraf Çekimi
Havadan Fotoğraf Çekimi

Havadan Fotoğraf Çekimi

İşletmelerin kurumsal tanıtım etkileşimini arttırmak amacıyla havadan drone edilen görüntüler eşliğinde çekilen başarılı görseller, kurumsal anlamda daha profesyonel bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Özellikle de 500 metre mesafeye kadar yüksek alanlardan alınan görüntüler, katalog, billboard ve tanıtım filmlerinde etkili bir yapı elde edilmesini desteklemektedir. Bunun ile birlikte Kıbrıs tasarım aşamalarında sizler için oluşturmuş olacağımız düzenlerde de genel etkileşim alanımız her zaman profesyonel bir ekip eşliğinde sağlanmaktadır. Firma olarak uzun yıllara aktarmış olduğumuz tasarım aşamalarımız, gerçekten de havadan fotoğraf çekimleriyle de güçlü bir konuma erişimi mümkün hale getirmektedir. Üstelik gökyüzünden ortaya çıkarmış olduğumuz görselliklerde de, sorunsuz bir şekilde sonuca ulaşma imkanını gözler önüne sermekteyiz.

Hava Çekimleri Nasıl Yapılmaktadır?

Ateş BALCI firması olarak bizler hava çekimlerinizi helikopterlerin minyatürlerini andıran drone edilmiş cihazlar ile gerçekleştirmekteyiz. Çekim helikopteri olarak da adlandırılmakta olan Drone cihazları, gökyüzünde kontrollü bir şekilde, uzaktan kumanda hakimiyetinde faaliyetlerini sürdürerek rahat bir etkileşime erişmektedir. Çekilen her fotoğrafın kesintisiz bir görüntü kalitesine sahip olduğunu ve tasarım ile reklam aşamalarına aktarılma esnasında da herhangi bir sıkıntıya maruz bırakmayacağını da bilmenizi isteriz. İşleyiş alanları her zaman yüksek bir ortam eşliğinde gerçekleşen havadan fotoğraf çekimleri dahilinde de, sorunsuz bir oluşuma emin adımlarla yaklaşmanın keyfini doyasıya çıkarmış olacaksınız.

Hava Çekimi Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bilindiği üzere hava çekimi aşamaları her zaman titizlikle sürdürülmesi ve dikkat unsurlarını da üst seviyelerde tutulmasını şart koyar. Bu sebepten biz de tam ekipman ve donanım ile gerçekleştirdiğimiz hava çekimlerini her zaman güvenilir bir düzen üzerinden ilerletmek adına özen göstermekteyiz. Ki bu özen ortaya profesyonel sonuçlar çıkarmaktadır.

Hava Çekimi Fiyatları

Havadan fotoğraf çekimi fiyatları kurum olarak oldukça uygun fiyatlandırma politikalarıyla sağlanmaktadır. Sistemli bir şekilde ilerlemek ve firmanızdaki reklam oluşumlarınızı sağlamak adına da sizler mutlaka bizimle iletişim halinde olmalısınız. Bu tarz bir etkileşim sayesinde de, net bir düzen ve sistemli bir çekim tasarım imajına erişmek de sizleri bekliyor olacaktır.

kıbrıs havadan çekim

 

WhatsApp