AtesBalci.com'un faaliyetlerini sosyal medya hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz. Sosyal hesaplarımızla yeni blog yayınları, SEO kampanyaları, özel fırsatlar ve daha birçok popüler ayrıcalığı ilk siz öğrenin.
Bir Telefon Kadar Yakınız 0533 8888 400
[email protected]

Toplu Mail Gönderimi

toplu mail gönderimi

İnternet teknolojisinin kurulduğu ilk günden bu yana e-posta sistemi iletişim gücünün vazgeçilmez alanlarından birisi olmuştur. Bu noktada da bu iletişim kanalını doğru bir şekilde kullanarak müşterileriniz ile çok daha güçlü bir iletişim ağı oluşturabilirsiniz. Bu konuda tek tek mail gönderimi yapmak yerin, Ateş BALCI olarak hazırlamış olduğumuz farklı toplu mail gönderimi sistemlerimizden yararlanabilirsiniz. Sistematik bir mail tasarım oluşumunun ardından oldukça etkin hizmetler eşliğinde bu düzene erişmenizi sağlayan firmamız, Kıbrıs yazılım ve sarım aşamalarını da aynı şekilde toplu mail işlevselliğine aktarmaktadır. Özellikle de Kobilerin kurumsal mail adresi kullanarak fiyat listesi, kampanyalar, özel günler ve tanıtım amaçlı gerçekleştirdiği toplu mail aşamalarında her zaman yönlendirici ve destekleyici bir etkileşimle ilerlediğimizi bilmenizi isteriz. Üstelik bu etkileşim evreleri söz konusu olduğunda da, nokta atışı bir kitle ulaşım aşaması da toplu mail üzerinden bizler sayesinde mümkün olacaktır.

Kurumsal Toplu Mail Gönderimi

Kurumsal anlamda firmanızı çok daha güçlü ve daha geniş kapsamlı iletişim işleyişleriyle desteklemek adına toplu mail sistemimizim kurum odaklı programlarını denemelisiniz. Burada hem müşteri, hem de kurumsal anlamda müşteriye olan ulaşım çok önem taşımış olacak. Bu sayede daha etkin ve çok daha pratik bir iletişim gücü elde etmeniz de mümkün olacaktır. Bu sebepten dolayı da Toplu mail sisteminin her anlamda güçlü bir ilerleyişle şekil aldığınız bilgilerinize eklemenizi

Toplu Mail Fiyatlandırmamız

Toplu mail sistemlerinin işleyişe uygun bir hale gelme aşamalarında müşterilerimize uygun ve sistemli bir fiyat politikası uygulamaktayız. Özellikle de bu kapsamda bakıldığı zaman, nitelikli bir yapı üzerinden ilerlediğimiz için her açıdan sağlam ve güvenilir bir etkileşime emin adımlarla ilerlemiş olacaksınız. Bunun için sadece tek bir telefon uzağınızda olduğumuzu da asla unutmayın.

toplu mail gönderme

WhatsApp WhatsApp İletişim