AtesBalci.com'un faaliyetlerini sosyal medya hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz. Sosyal hesaplarımızla yeni blog yayınları, SEO kampanyaları, özel fırsatlar ve daha birçok popüler ayrıcalığı ilk siz öğrenin.
Bir Telefon Kadar Yakınız 0533 8888 400
[email protected]

Taahhütlerimiz

uğur ateş balcı hakkında

Kıbrıs yazılım ve tasarım hizmetlerimiz kapsamında atesbalci.com olarak dikkat ettiğimiz en önemli unsur, yapmış olduğumuz her hizmet evresinde her en iyisini ortaya koyma konusunda gösterdiğimiz gayrettir. Özellikle de bu konuda değişimi zor olan taahhütlerimizle faaliyet sürdürdüğümüz için, nitelikli ve çok çeşitli bir kalite oluşumu da sizler için ortaya çıkacaktır. Bizim ile çalışmayı tercih eden her firmaya kalite ile güven unsurlarını eksiksiz bir şekilde aktarmaktan asla vazgeçmeyen yetkili personelimiz sayesinde, nitelikli bir iş akış gücü elde ettirme ve reklam oluşumları kurma imkanı da ortaya çıkarmış olacağız. Bu da gerçekten de net olarak başarılı bir düzeni gözler önüne sermiş olacaktır.

 

Firmamız ve müşterilerimiz için oluşturduğumuz taahhüt modellerimiz ise şu şekildedir;

  • Projelerimizin hepsi firmaya özel olarak tasarlanmaktadır. Gizlilik ilkesi esasında da bu özellik koruma altına alınmaktadır.
  • Müşterilerin web sitesinde veri tabanına giriş yapamayacağı altyapılar kullanılmaktadır.
  • Her müşterinin kendisine özel bir datası bulunmaktadır. Hiçbir müşteri kendi datasını başka bir müşteri ile paylaşamaz.
  • E-mail güvenliği açısından altyapısal hizmet bakımından her türlü önlem alınmaktadır.
  • Firmamız fiyatlandırma politikalarında her zaman eşit bir yaklaşım içerisinde ilerlemektedir.
  • Hazırlanan projelerin sürdürülmesi açısından her daim gayretli ve istikrarlı bir çizgi izlenilmektedir.
  • Firmaların konumu ve statüsüne bakılmaksızın her firmaya eşit ve kaliteli bir hizmet akışı sağlanmaktadır.
  • Her zaman müşteri memnuniyeti odak noktasında bir faaliyet akışı sağlanmaktadır.

Tüm bu taahhüt modellerinin her birisini eksiksiz bir şekilde aktarmakta olan firma yönetimimiz sayesinde de, güncel ve çok çeşitli bir yapısal düzene erişim mümkün hale gelecektir. Sistematik bir düzeni elinizin altında bulundurmak ve bunu da sağlam bir web tasarım oluşumuyla firmalarınıza aktarmak adına bizler ile mutlaka iletişime geçmelisiniz. Bunu sağladığınız zaman zaten daha nitelikli ve çok daha özel bir işlevselliği kısa süre içerisinde hakimiyet altına almış olacaksınız.

ateşbalcı taahhutlerimiz

WhatsApp WhatsApp İletişim