AtesBalci.com'un faaliyetlerini sosyal medya hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz. Sosyal hesaplarımızla yeni blog yayınları, SEO kampanyaları, özel fırsatlar ve daha birçok popüler ayrıcalığı ilk siz öğrenin.
Bir Telefon Kadar Yakınız 0533 8888 400
[email protected]

Hizmetlerimiz

Web tasarımı konusunda uzmanlık alanını 15 senelik bir zaman dilimine yayarak sürekli geliştirmekte olan Ateş BALCI bilişim, her geçen günde de farklı ve seviyeli bir hizmet ağı kurmaktadır. Kıbrıs tasarım işleyişinde güçlü bir web sitesi yaptırmak isteyenler için en doğru adres olmayı başaran yönetimimiz, özgün ve sistematik adımlar eşliğinde uluslararası bir konuma erişmeyi de başarmaktadır. Web tasarımı başta olmak üzere geniş kapsamlı birçok önemli oluşumları da anı anına aktarmaktan çekinmeyen personel kadromuz, ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmet alanını da sıkıntısız bir şekilde düzene sokarak aktarmaktadır. Bu da güncel bir başarı ağına erişim açısından yol gösterici bir etki oluşturmaktadır.

Web Tasarımı

Öncelikli hizmetlerimizi şekillendirmiş olduğumuz web tasarımı hizmetlerinde sistemli bir yere sahip olan firmamız, hem kurumsal hem de özel site işleyişlerinde en iyisini oluşturmaktadır. Üstelik e-ticaret sistemini site oluşumlarında titiz bir şekilde kurmayı başaran bu yetkili etkileşim, gerçekten de uzun soluklu web sitesi düzenini gözler önüne sermektedir.

Katalog Tasarım

Firmasal düzende hem şık hem de daha orijinal bir imaj oluşumuna erişmek adına katalog tasarımını da mutlaka göz önüne aldığımızı bilmenizi isteriz. Her firmaya özel bir araştırma alanı akabinde gerçekleşen tasarım düzenlerinde, net bir yapı ile başarılı sonuçlara eriştirmek adına sağlam detaylar sunmaktayız. Üstelik katalog tasarımları esnasında, sistemli bir araştırma düzeni de sizleri bekliyor olacak.

Tanıtım Filmi

Kurumsal ve havadan gerçekleşen çekimler ile şirketinizin detaylı bir tanıtım filmini gerçekleştirmekteyiz. Üstelik bu film aşamalarının yanı sıra bire bir müşteri iletişimini güçlendirip onları yönlendirmeyi sağlayan interaktif tanıtım filmi tasarımları da sıkıntısız bir şekilde ilerlemektedir. Bu da mevcut işleyişimizin ne denli profesyonel olduğunu açıkça kanıtlmaktadır.

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra bizler reklam yönetimi, toplu mail gönderimi ve bayi toplantılarına gerçekleştirilen organizasyon ile teknik işleyişler sayesinde de başarılı bir oluşumu gözler önüne sermekteyiz. Gün boyunca kuracağınız iletişimler kapsamında da firma olarak ihtiyaç duyduğunuz her türlü işleyişe bir çırpıda dahil olabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken şey ise bizler ile iletişime geçmek olacaktır.

    Üzgünüz, kriterinize uygun yazı bulunamadı.

    Üzgünüz, kriterinize uygun yazı bulunamadı.

WhatsApp WhatsApp İletişim