AtesBalci.com'un faaliyetlerini sosyal medya hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz. Sosyal hesaplarımızla yeni blog yayınları, SEO kampanyaları, özel fırsatlar ve daha birçok popüler ayrıcalığı ilk siz öğrenin.
Bir Telefon Kadar Yakınız 0533 8888 400
[email protected]

Hakkımızda

ateş balcı sitesi hakkında

AteşBalcı Firması Hakkımızda

2006 senesinden bu yana hem Kıbrıs, hem de Türkiye genelinde başlatmış olduğumuz hizmet faaliyetlerini, günümüze dek etkili bir oluşum içerisinde geliştirmeyi başaran firmamız, ağırlıklı olarak da web tabanlı hizmetler sunmaktadır. Faaliyetlerini her zaman müşteri memnuniyeti odağında bir işlevsellikle şekillendiren firma çalışanlarımız sayesinde de, online düzenlerde kalite ile mutlak başarı kavramları her daim eş değer bir harmanlama ile sağlanmaktadır.

 

Ateş BALCI bilişim olarak hizmet hayatımız boyunca özel sektör ve kamusal anlamda sunduğumuz hizmet alanları, her zaman farklı ve çok yönlü getirilere kapı aralamıştır. Her kurum ve kuruluşa eşit bir hizmet akışı sağlayan yönetimimiz, ortaya da güçlü ve çok yönlü bir hizmet düzeni çıkarmayı başarmıştır. Üstelik bu düzen üzerinden de gelişen teknolojinin takibini sürdürmeye devam ederek, sistemli ilerleyişlerimize daha da güç katmayı başarmaktayız.

Her zaman güncel ve başarılı bir oluşuma sahip olan firmamızın ortaya çıkardığı hizmetler içerisinde de;

  • Web sitesi tasarımı

  • Katalog broşür tasarımı

  • Kurumsal kimlik çalışmaları

  • Tanıtım filmleri

  • Dijital reklamcılık

  • Veri tabanlı data hizmetleri

  • Veri tabanlı yazılım çözümleri gibi hizmetler üretilmektedir.

Sunmuş olduğumuz her hizmeti geniş kapsamlı ve garantici bir işlevsellikle pekiştirmekte olan firma çalışanlarımız dahilinde de, net ve çok daha yüksek tempolu bir oluşuma erişmeniz de mümkün hale gelecektir. Bu sebepten dolayı da uygun bir fiyat politikası üzerinden sizlerin ihtiyaç duyduğunuz her türlü detaya erişimiz de mümkün hale gelecektir.

Tüm bunların yanı sıra hizmetlerimiz arasındaki en büyük detaycılığın da %100 müşteri memnuiyeti olduğunu belirtmek isteriz. Her açıdan pratik ve çok yönlü bir iletişim gücü ile hareket etmekte olan firma çalışanlarımız, Ateş BALCI bilişim hizmetlerinin tüm ağırlığını da son ana dek hissettirmeye devam etmektedir. Bu kapsamda da bizlerle her zaman iletişim halinde olabilir, ilgili aşamalarınıza da beraber adımlar atmak adına talepte bulunabilirsiniz. Kalite yüklü web taban hizmetleri adına mutlaka bizlere ulaşmanızı öneririz.

ateşbalcı sitesi hakkında

WhatsApp WhatsApp İletişim