Yükleniyor...

Vizyon & Misyon

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Vizyon & Misyon
Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Dijital dünyada yükselişe geçmek isteyen birçok kurum ve kuruluş için profesyonel tasarım çalışmaları gerçekleştiren firmamız, Ateş BALCI olarak 15 senelik uzun yolculuğunda her daim etkili faaliyetler oluşturmaktadır. Özellikle de Kıbrıs web tasarım ve yazılım oluşumlarını mümkün mertebe kaliteli bir çizgi ile güçlendiren teknik personellerimiz, ihtiyaç duyulan her çeşit dijital oluşumda da eşit seviyeli bir hizmet ağı kurmaktadır. Bu da ortaya hem dinamik, hem de güncel bir web sitesi etkileşimi çıkarmıştır. Bu kapsamda da sizler için firmasal düzeyde sunmuş olduğumuz faaliyetler hakkında bilgiler vererek ilerlemek istiyoruz. Bu sayede online oluşumlarda aktardığımız hizmet etkileşimlerini de daha yakından inceleme şansı bulabilirsiniz.

Google Seo Hizmetleri

Seoüzerinden açmış olduğumuz modüler alan sayesinde web sitenizdeki etkileşimler ve erişim alanları daha da etkili ilerleyecektir. Google Adwords oluşumlarını her zaman güçlü tutmayı başaran firmamız sayesinde, olabildiğince hızlı ve çok çeşitli bir yapı elde edebilirsiniz. Bu noktada da temel amacımızın sizleri Google üzerinden üst sıralara ulaştırmak ve web sitenizi tıklanır bir hale kavuşturmaktır.

Sosyal Medya Uzmanlığı

Ateş BALCI olarak sosyal medyanın gücü ve etkileşimine her zaman önem vermekteyiz. Bu sebepten de güçlü bir sosyal medya uzman kadrosu eşliğinde web sitenizin daha geniş kitlelere erişimi açısından düzenli bir ağ oluşumu kurmaktayız. Twitter, Facebook ve İnstagram gibi hesaplarınızın takipçi ve hit sayısını iki katına çıkartacak olan sosyal medya hizmetlerimizde, sistemli bir  oluşuma erişmenizi sağlamaktayız.

Tanıtım Filmleri

Hem interaktif hem de normal olarak gerçekleştireceğimiz tanıtım filmleri sayesinde, sizlerin firma imajının her zaman profesyonel ve çok yönlü olmasını sağlamaktayız. Kimlik oluşumunda firma düzeylerinizi çeşitli etkileşimlerle sağlamayı başaran tasarım uzmanlarımız sayesinde, faaliyetlerimizin her bir evresini  değerlendirme imkanı bulacaksınız.

Tüm bunların yanı sıra ana sayfamızdaki hizmetlerimiz kısmına da gelerek sunmuş olduğumuz tüm faaliyet alanlarını gözden geçirmeniz mümkün olacaktır. Etkili ve çok çeşitli bir yapı ile gerçekleşen ve pek çok kesimin de hoşuna gidip katkı sağlayacak olan bu faaliyetlerimiz sayesinde, online platformlarda ulaşmak istediğiniz noktayı yakalamış olacaksınız.

AtesBalci.com Referansları

Kıbrıs tasarım ve yazılım hizmetleri açısından 15 senelik köklü tecrübesini uzun soluklu bir etkileşimle birleştirmekte olan şirketimiz, faaliyetlerini de güçlü referansların destekleriyle sürdürmektedir. Özellikle belli başlı sektörlerden ziyade farklı alanlara eş değer bir zamanlama ile hizmet aktarmakta olan yönetimimiz, bu sayede de güçlü bir oluşuma dahil olmanızı mümkün görmektedir. Öyle ki alanlarını her geçen gün daha da genişletme amacıyla adımlar attığımız için de, Kıbrıs tasarım konusunda en fazla tercih edilen firmalardan birisi olmaktayız. Sizler atesbalci.com.tr adresi ile güncel bir şekilde web tasarım hizmetleri için iletişime geçebilir, referanslarımız kısmında bulunan sayısız markaya yapmış olduğumuz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Referanslarımıza Neler Katıyoruz?

Referanslarımıza sağlamış olduğumuz hizmetler, çok yönlü ve güçlü bir yapısallıkla şekil almaktadır. Öyle ki tasarım, reklam, Google aşamaları, fotoğraf çekimi ve daha birçok önemli hizmeti güncel bir şekilde aktarmakta olan firma çalışanlarımız, bu sayede de her geçen gün bir yeni büyük firmayla daha anlaşmanın gurunu yaşamaktadır. Üstelik bu etkileşimler kapsamında bakıldığında da sektör ayrımı yapmaksızın etkili ve çok çeşitli bir yapı düzenine eriştirdiğimiz için biz de kendimizi çok mutlu hissetmekteyiz.  Öte yandan başarılı bir teknik donanımı sağlam bir imaj işleyişi ile aktaracağımız için de sorunsuz ve her zaman çok yönlü bir işleyiş de sizleri bekliyor olacaktır.

Fiyatlarımız Nasıl ?

Ateş BALCI ailesi olarak müşterileri için her zaman uygun ve güncel bir fiyat düzeni ile hzimet sunmaktadır. Bu düzen kapsamında bakıldığında da sistemli bir şekilde fiyat seçeneklerimizi dikkatlice inceleyebilir, bu sayede de sağlam ve çok yönlü bir yapı ile istediğiniz hizmeti rahatlıkla değerlendirme altına alabilirsiniz. Bizimle ana sayfamızda bulunan iletişim numarası aracılığıyla iletişime geçebilir, firma olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm hususların karşılığını alabilirsiniz.

WhatsApp