Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

AtesBalci.com.tr Firması Hakkında

2006 senesinden bu yana hem Kıbrıs, hem de Türkiye genelinde başlatmış olduğumuz hizmet faaliyetlerini, günümüze dek etkili bir oluşum içerisinde geliştirmeyi başaran firmamız, ağırlıklı olarak da web tabanlı hizmetler sunmaktadır. Faaliyetlerini her zaman müşteri memnuniyeti odağında bir işlevsellikle şekillendiren firma çalışanlarımız sayesinde de, online düzenlerde kalite ile mutlak başarı kavramları her daim eş değer bir harmanlama ile sağlanmaktadır.

 

Ateş BALCI bilişim olarak hizmet hayatımız boyunca özel sektör ve kamusal anlamda sunduğumuz hizmet alanları, her zaman farklı ve çok yönlü getirilere kapı aralamıştır. Her kurum ve kuruluşa eşit bir hizmet akışı sağlayan yönetimimiz, ortaya da güçlü ve çok yönlü bir hizmet düzeni çıkarmayı başarmıştır. Üstelik bu düzen üzerinden de gelişen teknolojinin takibini sürdürmeye devam ederek, sistemli ilerleyişlerimize daha da güç katmayı başarmaktayız.

Her zaman güncel ve başarılı bir oluşuma sahip olan firmamızın ortaya çıkardığı hizmetler içerisinde de;

  • Web sitesi tasarımı

  • Katalog broşür tasarımı

  • Kurumsal kimlik çalışmaları

  • Tanıtım filmleri

  • Dijital reklamcılık

  • Veri tabanlı data hizmetleri

  • Veri tabanlı yazılım çözümleri gibi hizmetler üretilmektedir.

Sunmuş olduğumuz her hizmeti geniş kapsamlı ve garantici bir işlevsellikle pekiştirmekte olan firma çalışanlarımız dahilinde de, net ve çok daha yüksek tempolu bir oluşuma erişmeniz de mümkün hale gelecektir. Bu sebepten dolayı da uygun bir fiyat politikası üzerinden sizlerin ihtiyaç duyduğunuz her türlü detaya erişimiz de mümkün hale gelecektir.

Tüm bunların yanı sıra hizmetlerimiz arasındaki en büyük detaycılığın da %100 müşteri memnuiyeti olduğunu belirtmek isteriz. Her açıdan pratik ve çok yönlü bir iletişim gücü ile hareket etmekte olan firma çalışanlarımız, Ateş BALCI bilişim hizmetlerinin tüm ağırlığını da son ana dek hissettirmeye devam etmektedir. Bu kapsamda da bizlerle her zaman iletişim halinde olabilir, ilgili aşamalarınıza da beraber adımlar atmak adına talepte bulunabilirsiniz. Kalite yüklü web taban hizmetleri adına mutlaka bizlere ulaşmanızı öneririz.

Web tasarımı konusunda uzmanlık alanını 15 senelik bir zaman dilimine yayarak sürekli geliştirmekte olan Ateş BALCI bilişim, her geçen günde de farklı ve seviyeli bir hizmet ağı kurmaktadır. Kıbrıs tasarım işleyişinde güçlü bir web sitesi yaptırmak isteyenler için en doğru adres olmayı başaran yönetimimiz, özgün ve sistematik adımlar eşliğinde uluslararası bir konuma erişmeyi de başarmaktadır. Web tasarımı başta olmak üzere geniş kapsamlı birçok önemli oluşumları da anı anına aktarmaktan çekinmeyen personel kadromuz, ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmet alanını da sıkıntısız bir şekilde düzene sokarak aktarmaktadır. Bu da güncel bir başarı ağına erişim açısından yol gösterici bir etki oluşturmaktadır.

uğur ateş balcı kimdir

Web Tasarımı

Öncelikli hizmetlerimizi şekillendirmiş olduğumuz web tasarımı hizmetlerinde sistemli bir yere sahip olan firmamız, hem kurumsal hem de özel site işleyişlerinde en iyisini oluşturmaktadır. Üstelik e-ticaret sistemini site oluşumlarında titiz bir şekilde kurmayı başaran bu yetkili etkileşim, gerçekten de uzun soluklu web sitesi düzenini gözler önüne sermektedir.

Katalog Tasarım

Firmasal düzende hem şık hem de daha orijinal bir imaj oluşumuna erişmek adına katalog tasarımını da mutlaka göz önüne aldığımızı bilmenizi isteriz. Her firmaya özel bir araştırma alanı akabinde gerçekleşen tasarım düzenlerinde, net bir yapı ile başarılı sonuçlara eriştirmek adına sağlam detaylar sunmaktayız. Üstelik katalog tasarımları esnasında, sistemli bir araştırma düzeni de sizleri bekliyor olacak.

Tanıtım Filmi

Kurumsal ve havadan gerçekleşen çekimler ile şirketinizin detaylı bir tanıtım filmini gerçekleştirmekteyiz. Üstelik bu film aşamalarının yanı sıra bire bir müşteri iletişimini güçlendirip onları yönlendirmeyi sağlayan interaktif tanıtım filmi tasarımları da sıkıntısız bir şekilde ilerlemektedir. Bu da mevcut işleyişimizin ne denli profesyonel olduğunu açıkça kanıtlmaktadır.

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra bizler reklam yönetimi, toplu mail gönderimi ve bayi toplantılarına gerçekleştirilen organizasyon ile teknik işleyişler sayesinde de başarılı bir oluşumu gözler önüne sermekteyiz. Gün boyunca kuracağınız iletişimler kapsamında da firma olarak ihtiyaç duyduğunuz her türlü işleyişe bir çırpıda dahil olabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken şey ise bizler ile iletişime geçmek olacaktır

WhatsApp